ΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΑΠΟ 15/06/24 ΕΩΣ 25/08/24
ΑΠΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΟΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ:6:00 6:00 6:40 7:15 7:45 8:15 8:45 9:15 9:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:00 14:15 15:15 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45 20:15 20:45 21:15 22:00
ΣΑΒΒΑΤΟ:
06:00 08:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:00 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 22:00
ΚΥΡΙΑΚΗ & ΑΡΓΙΕΣ:
06:00 08:15 11:15 12:15 13:15 14:00 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 22:00.
ΑΠΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ:
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ:06:20, 7:15, 7:40, 8:15, 8:45, 9:15, 9:45, 10:15, 10:45,11:15, 11:45, 12:15, 12:45, 13:15, 13:45, 14:15, 15:00, 15:15, 15:45,16:45, 17:15, 17:45, 18:15, 18:45,19:15, 19:45, 20:15, 20:45, 21:15,
21:45, 22:30, 23:15.
ΣΑΒΒΑΤΟ: 7:15, 8:45, 10:45, 11:45, 12:45, 13:45, 15:00, 15:15, 15:45,16:45, 17:45, 18:45, 19:45, 20:45, 22:30 23:15
ΚΥΡΙΑΚΗ: 7:15, 8:45, 11:45, 12:45, 13:45, 15:15, 15:45, 16:45, 17:45,18:45, 19:45, 20:45, 22:30 23:15.
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ
ΜΕΤΑΒΑΣΗ: Ποιμενίδη- Λ.Δημοκρατίας- Λ.Μάκρης -Χηλή-Νοσοκομείο.
ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ : Νοσοκομείο-Χηλή-Λ.Μάκρης-Λ.Δημοκρατίας-Δημοκρίτου-Πολυζωίδη-Ποιμενίδη.
ΧΡΟΝΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ: 25 Λεπτά.
ΜΗΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ: 10 Χιλιόμετρα
Τα δρομολόγια των 06:00, 14:00, 22:00 θα διέρχονται απο:
Πλατεία Ελευθερίας-Νικομηδείας-Ελ.Φιλιππίδη-Άβαντος-Ποιμενίδη-Λ.Δημοκρατίας-14ης Μαίου-Θράκης-Κονδύλη-Θ.Γεωργιάδη-Ηροδότου-Καβύρη-Λ.Δημοκρατίας-Λ.Μάκρης-Χηλή-Νοσοκομείο- Αγ.Κυπριανός.
ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΑΠΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ.
created with
WordPress Website Builder .